Rotary filling and sealing machine Grunwald Hittpac
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Lines |
| Type | Lines |
| Height | 2000 |
| Width | 2000 mm |
| Length | 3100 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Efficiency | 2000 kg/h |
| Installed Power | 2,5 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
