Packing and shrinking line Intervac INV 30/30 / TB150
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Packers |
| Height | 1150 |
| Width | 1150 mm |
| Length | 2000 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Power | Electric |
| Packing system | Interchanging |
| Slat dimentions | 820 mm |
| Chamber/form dimentions | 1000x1000 mm |
Attachments
Ask for this device
