Mobile lifter for film rolls 2Lift ApS SN-150-SP
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Lifting equipment |
| Height | 2100 |
| Width | 1000 mm |
| Length | 750 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Drop off height | 1730 mm |
Ask for this device
