Mobile crate washer NN
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Washers |
| Height | 1670 |
| Width | 750 mm |
| Length | 2250 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Window dimentions | 350 x 450 mm |
Ask for this device
