Mini smoking chamber NN
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Heat Treatment of Meat |
| Type | Smokehouses |
| Height | 760 |
| Width | 1000 mm |
| Length | 1050 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Smokehouse Version | Electrical |
| Smokegenerator type | Detached, woodchips |
Ask for this device
