Metal detector Multivac I310
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Metal detectors |
| Height | 1300 |
| Width | 1200 mm |
| Length | 1800 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Aperture Size | 695 x 195 (H.) x (W) mm |
| Belt width | 590 mm |
Ask for this device
