Metal detector Loma IQ3+ ST
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Metal detectors |
| Height | 1200 |
| Width | 900 mm |
| Length | 2700 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Aperture Size | 170 x 325 (H.) x (W) mm |
| Belt width | 300 mm |
Description
Elevating height : 1100 mm
Ask for this device
