Metal detector Loma IQ3+
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Metal detectors |
| Height | 1420 |
| Width | 1000 mm |
| Length | 1750 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Aperture Size | 115 x 500 (H.) x (W) mm |
| Belt width | 500 mm |
Ask for this device
