Metal detector Loma IQ2
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Metal detectors |
| Height | 1180 |
| Width | 710 mm |
| Length | 2300 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Aperture Size | 170 x 400 (H.) x (W) mm |
| Belt width | 375 mm |
Ask for this device
