Membraner Nock CV 460
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Skinners / Membraners |
| Height | 1020 |
| Width | 800 mm |
| Length | 680 mm |
| Weight | 150 kg |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 0,75 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Knife width | 450 mm |
Ask for this device
