Maturing chamber Sorgo
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Heat Treatment of Meat |
| Type | Dry Maturing Houses |
| Height | 3960 |
| Width | 8680 mm |
| Length | 11000 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Batch | 80 Trolleys |
Ask for this device
