Lifter Wolfking K7
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Lifting equipment |
| Height | 2900 |
| Width | 1000 mm |
| Length | 1200 mm |
| Capacity | 200 l |
| Main material | Stainlees Steel |
| Drop off height | 2000 mm |
Description
Maximum capacity : 300 kg
Ask for this device
