Infeed bunker with 2 transportation screws Superior MF5
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Conveyors / Screws / Elevators |
| Height | 1400 |
| Width | 850 mm |
| Length | 500 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Main material | Stainlees Steel |
Description
Dimensions outfeed : 300 mm x 23 mm
Ask for this device
