Infeed bunker for separator Baader 1996
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Other machinery |
| Type | |
| Height | 2100 |
| Width | 1150 mm |
| Length | 900 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 2,3 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
