Hygiene station Itec
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Hygienic |
| Height | 1550 |
| Width | 1700 mm |
| Length | 2850 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 2 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
