Hanging unit Handtmann 242-16
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Lines |
| Type | Lines |
| Height | 1550 |
| Width | 700 mm |
| Length | 3350 mm |
| Weight | 230 kg |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Lines |
| Type | Lines |
| Height | 1550 |
| Width | 700 mm |
| Length | 3350 mm |
| Weight | 230 kg |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |