Hand disinfection station Itec 23741/Ii
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Hygienic |
| Height | 1570 |
| Width | 800 mm |
| Length | 800 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Installed Power | 0,3 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
