Guillotine Laska GS 644
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 2080 |
| Width | 1310 mm |
| Length | 2650 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 12,5 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Description
Frozen block guillotine with loader.
Working width : 640 mm
Ask for this device
