Grill Formcook CC 4090429 E
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Heat Treatment of Meat |
| Type | Grills |
| Height | 1720 |
| Width | 2400 mm |
| Length | 900 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
