Frozen block guillotine Laska GS 520
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1600 |
| Width | 900 mm |
| Length | 2300 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Galvanized Steel |
| Time of realisation | 2-3 weeks |
| Chamber dimentions | 520 x 600 x 280 mm |
Ask for this device
