Former P. Verbruggen ASU400-01
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Formers / Breaders |
| Height | 1460 |
| Width | 1650 mm |
| Length | 1760 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
