Flake ice machine Maja SA 400 NL
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Cooling |
| Type | Ice makers |
| Height | 1060 |
| Width | 780 mm |
| Length | 600 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 1,85 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
