Feeding hopper NN
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Other machinery |
| Type | |
| Height | 1800 |
| Width | 1200 mm |
| Length | 2500 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 0,44 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Description
Belt width: 200 mm
Elevating height: 1650 mm
Ask for this device
