Elevating screw Lubot Wakker
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Conveyors / Screws / Elevators |
| Height | 2500 |
| Width | 900 mm |
| Length | 4500 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
