Dough divider Rheon Twin Divider 400 VX 202
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Other machinery |
| Type | Bakery |
| Height | 1900 |
| Width | 900 mm |
| Length | 2400 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 2,63 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
