Dicer / cutter / slicer Kronen KUJ-7
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Dicers |
| Height | 1750 |
| Width | 900 mm |
| Length | 1050 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Installed Power | 1.1 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Cutting knives in set | 20 / 15 / 5 mm |
Attachments
Ask for this device
