Cordon bleu machine Sprematec CB-Schneider
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 1800 |
| Width | 800 mm |
| Length | 2100 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
Description
Belt width : 2 x 115 mm
Ask for this device
