Conveyor Pamatech 900/1900
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Conveyors / Screws / Elevators |
| Height | 1800 |
| Width | 1000 mm |
| Length | 1900 mm |
| Voltage | Electrical |
| Main material | Stainlees Steel |
| Working belt dimentions | 900/1900 mm |
| Belt material | Synthetic |
Ask for this device
