Conveyor Itec 480S
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Conveyors / Screws / Elevators |
| Height | 1000 |
| Width | 900 mm |
| Length | 2000 mm |
| Main material | Stainlees Steel |
| Time of realisation | in stock |
| Working belt dimentions | 750x2000 mm |
| Belt material | Synthetic |
Ask for this device
