Conveyor belt NN
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Conveyors / Screws / Elevators |
| Height | 1950 |
| Width | 700 mm |
| Length | 3800 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Working belt dimentions | 300 mm |
| Belt material | Synthetic |
Ask for this device
