Cake dosing machine Comas 3312
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Other machinery |
| Type | Bakery |
| Height | 1600 |
| Width | 1320 mm |
| Length | 1550 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Other machinery |
| Type | Bakery |
| Height | 1600 |
| Width | 1320 mm |
| Length | 1550 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |