Brine tank NN
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Injectors / Tenderizers |
| Height | 1280 |
| Width | 900 mm |
| Length | 1050 mm |
| Capacity | 360 l |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Injectors / Tenderizers |
| Height | 1280 |
| Width | 900 mm |
| Length | 1050 mm |
| Capacity | 360 l |
| Main material | Stainlees Steel |