Braker Kilia
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Slicers / Guillotines |
| Height | 2050 |
| Width | 1700 mm |
| Length | 1450 mm |
| Efficiency | 5000 kg/h |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber dimentions | 620 x 600 x 460 mm |
Ask for this device
