Binding machine Siebeck FRT-M-6
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Packers |
| Height | 1400 |
| Width | 650 mm |
| Length | 740 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 1,4 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
| Chamber/form dimentions | 290 mm |
Ask for this device
