Binder Wiegand
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Mechanical Tratment of Meat |
| Type | Vacuum Fillers |
| Height | 1300 |
| Width | 750 mm |
| Length | 3100 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
