Bin loader Nimo KG SKV 300 C2T
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Hygiene, Packing & Logistics |
| Type | Lifting equipment |
| Height | 2800 |
| Width | 1100 mm |
| Length | 1300 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Drop off height | 2200 mm |
Ask for this device
