Bandsaw Kolbe K300
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Slaughtering Equipment |
| Type | Saw / Pliers |
| Height | 1700 |
| Width | 730 mm |
| Length | 850 mm |
| Voltage | Electrical: 230V 50Hz 1N |
| Main material | Stainlees Steel |
| Saw type | Band |
Ask for this device
