Baguette maker Fritsch BW-0900-02500
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Other machinery |
| Type | Bakery |
| Height | 2100 |
| Width | 1550 mm |
| Length | 2850 mm |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
