Automatic jelly spraying machine Huwiler
Specifications
| Category | Used meat processing machines |
| Subcategory | Other machinery |
| Type | Bakery |
| Height | 1820 |
| Width | 1240 mm |
| Length | 2200 mm |
| Efficiency | 270 kg/h |
| Voltage | Electrical: 400V 50Hz 3N |
| Installed Power | 19,5 kw |
| Main material | Stainlees Steel |
Ask for this device
