Masownica próżniowa REWI 600
Parametry techniczne
| Kategoria | Używane maszyny masarskie |
| Podkategoria | Obróbka mechaniczna mięsa |
| Rodzaj | Masownice próżniowe |
| Wysokość | 1600 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Długość | 1500 mm |
| Pojemność | 600 l |
| Główny materiał | Stal nierdzewna, kwasoodporna |
| Masownica z płaszczem chłodzącym | Nie |
| Załadunek | Brak załadunku, możliwość dokupienia załadunku hydraulicznego do maszyny |
Zapytaj o to urządzenie
